Kontakty

Zvětšit mapu
   
   
 
 
   

Odborné učiliště a praktická škola Brno, 

příspěvková organizace

Lomená 530/44, 617 00 Brno

Zřizovatel: Jihomoravský kraj se sídlem v Brně, č. j. 98/39

IČO školy: 00567213

ID datové schránky: 24x2rgu

IZO: 110 02 58 57

Telefonické omlouvání žáků: 731 653 458

 

jméno místo klapka mobil telefon POZOR - emailové adresy jsou upraveny proti kopírování
tel. ústředna - spojovatelka vrátnice DM     545 128 711  
fax  vrátnice DM     545 233 119  
Doležal Miroslav, Hudcová Světlana, Karniš Marián, Matúšková Lada vrátnice DM 211   545 128 711  
Křížová Ladislava vrátnice škola 281 545 128 781  
Součková Monika kantýna 281 souckovaoupslomena.cz

ŘEDITELSTVÍ

Mgr. Řehůřková Soňa ředitelka OU a prš 248 739 633 460 545 128 748 sekretariatoupslomena.cz
Mgr. Lebedová Eva zástupkyně ředitelky pro všobecně vzdělávací předměty a praktické vyučování, statutární zástupkyně ředitelky

 

240

731 181 640 545 128 740 lebedovaoupslomena.cz
Bc. Žampach Petr zástupce ředitelky pro mimoškolní vyučování 245 722 147 203 545 128 745 zampachpoupslomena.cz
Nesrstová Iveta sekretariát ředitelky 247   545 128 747 sekretariatoupslomena.cz

EKONOMICKÝ ÚSEK

Jašková Hana zástupkyně ředitelky pro ekonomický úsek 265 739633461 545 128 765 jaskovaoupslomena.cz
Kašparová Žaneta finanční účtárna 257   545 128 757 kasparovaoupslomena.cz
Veselá Ladislava mzdová účtárna, osobní odd. 267 702 107 293 545 128 767 veselaoupslomena.cz
Plevová Zuzana pokladna 244 736 539 932 545 128 744 plevovaoupslomena.cz
Pechová Petra materiálová účtárna, fakturace 252 736 539 935 545 128 752 pechovaoupslomena.cz

DOMOV MLÁDEŽE - vychovatelé

Kaňáková Helena IV.A 264   545 128 764 kanakovaoupslomena.cz
Stopková Šárka III.A 263   545 128 763 stopkova@oupslomena.cz
chodba IV.B 272   545 128 772  
Žampach Ivo III.B 275   545 128 775 zampachoupslomena.cz
Bc. Příhoda Jakub, II.A 262   545 128 762 prihoda@oupslomena.cz
Hotárková Simona II.B 274   545 128 774 hotarkovaoupslomena.cz
Šilingrová Marta IV.B 276   545 128 776 silingrovaoupslomena.cz

ŠKOLA - teoretické vyučování

Laušová Stanislava   254 736 539 938 545 128 754 lausova@oupslomena.cz
Mgr. Bublová Dagmar 218 bublovaoupslomena.cz
Mgr. Demel Ladislav  MNA2, SPA2, TrVA2 219   545 128 719 demeloupslomena.cz
PaedDr. Janda Karel   219   545 128 719 jandaoupslomena.cz
Mgr. Köstnerová Gabriela   273   545 128 773 kostnerovaoupslomena.cz
Mgr. Lebedová Eva   240   545 128 740 lebedovaoupslomena.cz
Bc. Šebela Radim  SP 3, ZP 3 249   545 128 749 sebelaoupslomena.cz
Mgr. Šebelová Marie SUO 3  214 736 539 942 545 128 714 sebelovaoupslomena.cz
Bc. Trávníček Lubomír Trv 2, SP 2, ZP 2 283   545 128 783 travnicekoupslomena.cz
Mgr. et Mgr. Souček Petr SP 1, TrV 1, ZP 1 286     soucek@oupslomena.cz
Mgr. Sedláková Bohdana PPc 2 218   545 128 718 sedlakovaoupslomena.cz
PhDr. Nováková Irena SUS 2 254   545 128 754 novakova.i@oupslomena.cz
Mgr. Piňosová Jana SUO 1 254   545 128 754 pinosovaoupslomena.cz
Mgr. Chrást Miloš SP 2, TrV 2, ZP2  220 603 455 310 545 128 720 chrastoupslomena.cz
Mgr. Juřica Vlastimil MN1, SP1, TrV1 220,286    545 128 286 juricaoupslomena.cz
Vlčková Věra PV 2 226   545 128 726 vlckovaoupslomena.cz
Mgr. Manová Hana PPc 1 233 724 760 563 545 128 733 manovaoupslomena.cz
Mgr. Janíčková Kateřina SUS 3, TRV 3       janickova@oupslomena.cz
Mgr. Staroba Zdeněk MNA 2, SPA 2, TrVA 2 279 774889913 545 128 779 starobaoupslomena.cz
Mgr. Malá Markéta PS 1 273   545 128 773 malaoupslomena.cz
RNDr. Bíbová Helena SUO 2 282    545 128 782 bibovaoupslomena.cz
Mgr. Krahulová Jaroslava prš 1, prš 2 287 604 122 891 545 128 734 krahulovaoupslomena.cz
Svobodová Barbora KnP 1, KnP 2 239   545 128 739 svobodovaoupslomena.cz
Mgr. Bradáčová Renata PV 2 226   545 128 726 bradacovaoupslomena.cz
Mgr. Sedláčková Jitka PV 1 240 728 266 071 545 128 740 sedlackovaoupslomena.cz
Bc. Halík Tomáš PP 1 halikoupslomena.cz
Rykr Vojtěch  MNA 3, SPA 3, TrVA 3       rykroupslomena.cz
Hájková Ludmila  PS 2, PP 2
hovorna - vrátnice   281   545 128 781  
           

 

STUDIJNÍ ODDĚLENÍ

Pondělí - Čtvrtek  7: 30 hod. - 15:00 hod.          
Pátek : 7:30 hod. - 14:00 hod.  Opletalová Jitka 234 733 530 858  545 128 734 opletalovaoupslomena.cz

SPECIÁLNÍ PEDAGOG, METODIK PREVENCE

Mgr. Sedláčková Jitka   240 728 266 071 545 128 740 sedlackovaoupslomena.cz

VÝCHOVNÝ PORADCE

Mgr. Staroba Zdeněk

 

279

774889913  

545128779  

starobaoupslomena.cz

Mgr. Manová Hana

 

233

724760563

545128733

manovaoupslomena.cz

TECHNIK BOZP

Mgr. Staroba Zdeněk   279 774 889 913 545 128 779 staroba@oupslomena.cz

PRAKTICKÉ VYUČOVÁNÍ - vedoucí učitelé OV

Mgr. Manová Hana  - výchovný poradce obor PP, PV, PPc 233 724 760 563  545 128 733 manovaoupslomena.cz
Kříž Karel obor ZP, SP, 255 736 539 869 545 128 755 krizoupslomena.cz
Mgr. Staroba Zdeněk - výchovný poradce obor TrV, MN 279 774 889 913 545 128 779 starobaoupslomena.cz

Mgr. Krahulová Jaroslava

obor SUS, PS, KnP

234

604 122 891

545 128 734

krahulovaoupslomena.cz

Učitelé OV - Strojírenské práce

Bc. Šebela Radim    271     sebelaoupslomena.cz
Eibel Luboš         eibeloupslomena.cz

Učitelé OV - Strojírenské práce - Přízřenice

Krupička Michael     733 530 857 547 212 184 krupickaoupslomena.cz
Bc. Halík Tomáš     733 530 857 547 212 184 halikoupslomena.cz

Učitelé OV - Knihařské práce

Opavská Vladimíra   239   545 128 739 opavskaoupslomena.cz
Hájková Ludmila   239   545 128 739 hajkovaoupslomena.cz
Svobodová Barbora   239   545 128 739 svobodovaoupslomena.cz
           

Učitelé OV - Malířské práce a natěračské práce

Rykr Vojtěch   232   545 128 732 rykroupslomena.cz
Sedlák Jiří   232   545 128 732 sedlakoupslomena.cz

Učitelé OV - Truhlářská a čalounická výroba

Bc. Trávníček Lubomír   271   545 128 771 travnicek@oupslomena.cz
Procházka Jan   271   545 128 771 prochazkaoupslomena.cz
Hájek Petr    230   545 128 730 hajekoupslomena.cz 

Učitelé OV - Zednické práce

Bc. Petrů Miroslav   230   545 128 730 petruoupslomena.cz

Učitelé OV - Pečovatelské služby

Hájková Ludmila prádelna 278   545 128 778 hajkovaoupslomena.cz
Mgr. Malá Markéta prádelna 278     malaoupslomena.cz
           

Učitelé OV - Strav. a ubyt. služby, Potravinářská výroba, Potravinářské práce

Bc. Jahnová Soňa         jahnovaoupslomena.cz
Mgr. Bradáčová Renata         bradacovaoupslomena.cz
Sedláková Ilona       545 128 754 sedlakovaioupslomena.cz
Vlčková Věra   260, 226   545 128 726 vlckovaoupslomena.cz
Števková Simona         stevkova@oupslomena.cz
Volavková Martina       545 128 760 volavkovaoupslomena.cz
Bc. Otrubová Jarmila         otrubovaoupslomena.cz
Lehká Naděžda         lehkanoupslomena.cz
Lehká Petra         lehkaoupslomena.cz
Paulíková Stanislava         paulikovaoupslomena.cz
Rybníčková Ivana    238     rybnickovaoupslomena.cz
Čechová Kateřina         cechovaoupslomena.cz
Součková Monika souckovaoupslomena.cz

ŠKOLNÍ KUCHYNĚ, JÍDELNA

Ing. Rozmahelová Květuše ved. školní kuchyně 238 739 021 084 545 128 738 jidelnaoupslomena.cz
Božková Zuzana referentka stravování 238   545 128 738 jidelnaoupslomena.cz

ÚDRŽBA - OU a PrŠ

Mazour Jaroslav správce budov 243 736 539 867 545 128 743 mazouroupslomena.cz
Hrdlička Aleš   221   545 128 721 hrdlickaoupslomena.cz
Kundera Jaroslav   221       
Doležal Vladimír 221

KOTELNA

Kundera Jaroslav   277 603 455 320 545 128 777 kunderaoupslomena.cz

ÚKLID - DM

Koutná Renata   211   545 128 711  
Vaníčková Petra, Ondrášková Věra,
Kolenčíková Barbora
  211   545 128 711